• Facebook icon
  • Twitter icon
  • Instagram icon
  • Google Plus icon

Medicell Blog

SAÇ DÖKÜLMESİ NEDENLERİ VE TEDAVİSİ ?

SAÇ DÖKÜLMESİ NEDENLERİ VE TEDAVİSİ ?

Topluluk içinde saçlar ve saç modelleri her zaman sosyal ve kültürel açıdan büyük öneme sahip olmuştur. Medicell Tıp Merkezi medikal estetik bölümünde gerekli tedaviler uygulanmaktadır. Beylikdüzü ve Büyükçekmece estetik bölümlerinde farklı tedavi yöntemleriyle uygulanmaktadır.

Detaylı İnceleyin
EGZAMA NEDİR  VE TEDAVİ ?

EGZAMA NEDİR VE TEDAVİ ?

Egzama genellikle bebeklik döneminde ortaya çıkan, kaşıntılı, düzelme ve alevlenmelerle seyreden kronik bir cilt hastalığıdır. Genetik (kalıtım) ve çevresel etkenlerin etkileşimi ile ortaya çıkar. Medicell Tıp Merkezi Beylikdüzü ve Büyükçekmece cildiye polikliniklerimizde hizmet vermekteyiz.

Detaylı İnceleyin
BEN  ( NEVÜS ) TEDAVİSİ

BEN ( NEVÜS ) TEDAVİSİ

Benler genellikle sağlığı bozmazlar.Ben (nevüs) hücresinin boyutunda, renginde hızlı bir değişikliğe uğruyorsa, kanıyorsa, kaşınıyorsa, ağrıyorsa melanom olma olasılığı nedeniyle sağlık sorunu oluşturabilir. Uzman Doktor kontrollerinde gerekli tetkikler ve tedavi uygulanmaktadır.

Detaylı İnceleyin
AKNE (SİVİLCE ) TEDAVİSİ

AKNE (SİVİLCE ) TEDAVİSİ

.........................................

Detaylı İnceleyin
HEMOROİD  TEDAVİSİ

HEMOROİD TEDAVİSİ

Medicell Tıp Merkezi Genel Cerrahi polikliniğimizde uzman kadromuz ile birlikte Hemoroid hastalığına cerrahi operasyon yapmaktayız. Bölgesel yapılan müdahale ile hastanın ağrılarına son vermekteyiz.

Detaylı İnceleyin
Kıl Dönmesi (Plonidal Apse) ?

Kıl Dönmesi (Plonidal Apse) ?

Kıl dönmesi sinsi bir hastalıktır, bu hastalık belli bir süre sonra akıntı yoluyla dışa vurabilir. Medicell Tıp Merkezinde cerrahi operasyon eşliğinde ağrısız şekilde yapılan müdahale ile gerekli alan tedavi edilir.

Detaylı İnceleyin