• Facebook icon
  • Twitter icon
  • Instagram icon
  • Google Plus icon

Uzm. Dr. Nevin TUNA

Uzm. Dr. Nevin TUNA
Ad Soyad : Nevin TUNA
Ünvan : Uzm. Dr.
Branş : Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Bölüm : Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Eğitim : İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
Hafta İçi Çalışma Saatleri : 09:00-18:00
Hafta Sonu Çalışma Saatleri : Cumartesi 09:00-13:30

Doktor Özgeçmişi

16.05.1967 yılında Bulgaristan’da doğmuştur.Bulgaristan Matematik Lisesi Mezunudur. 1993 Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.1994 – 1999 Yılları Arasında Bulgaristan Sofya Üniversitesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları üzerine ihtisas görmüştür.1993-1994 Çanakkale Gökçeada Devlet Hastanesinde Görev Almıştır.2000 – 2007 yılları arasında Manisa Sarıgül Devlet Hastanesinde görev almıştır.2007 yılından itibaren kurumumuzda görevini icra etmektedir.

0-16 yaş aralığındaki çocuklara koruyucu sağlık hizmetleri ile birlikte, hastalıkların erken tanı ve tedavisi hizmetlerini sunmaktadır. Bu bölümün amacı, sağlıklı çocukların yetişmesini sağlamak; sağlığı bozulan çocukları da en kısa süre ve en doğru şekilde eski sağlığına kavuşturmaktır.

Bu bölümde Sağlam Çocuk Takibi, Koruyucu Çocuk Sağlığı Hizmetleri, Çocuk Hastalıklarının Erken Teşhis ve Tedavisi, Büyüme ve Gelişmelerinin Değerlendirilmesi ve Takibi, Sosyal ve Psikolojik Gelişimlerinin Değerlendirilmesi ve Takibi, Aşı Uygulamaları, Aşı Programının Oluşturulması ve Takibi, Çocukluk Çağı Taramaları, Beslenme Eğitimi ve Doğru Beslenme Önerileri, Aile Eğitimi, Genel Pediatri Uygulamaları; 0-16 Yaş Arasında, Tüm Çocuk Hastalıklarının Teşhis, Tedavi ve Takipleri yapılmaktadır.
 

Web sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi