• Facebook icon
  • Twitter icon
  • Instagram icon
  • Google Plus icon

Medicell Blog

İğneli Epilasyon

İğneli Epilasyon

Detaylı İnceleyin
Ozon Tedavisi

Ozon Tedavisi

Ozon Tedavisini merak ediyorsanız ve daha fazla bilgi isterseniz Medicell Tıp Merkezi Beylikdüzü, Büyükçekmece ve İstanbul şubelerimiz hizmet vermektedir. Ozon tedavisi , etrafındaki alanı dezenfekte ederek hastalıkları ve durumları tedavi etmek için kullanılır.

Detaylı İnceleyin
Folat ve Folik Asitin Önemi

Folat ve Folik Asitin Önemi

Özel Medicell Beylikdüzü Tıp Merkezi Beslenme ve Diyet Uzmanı Aybüke BALLICA danışan kabulüne başlamıştır. Folat ve Folik asit B9 vitamininin farklı formlarıdır. B9 vitaminin doğal formu folattır. Sağlıklı beslenme için doğru adres Medicell Tıp Merkezi.

Detaylı İnceleyin
Eklem PRP

Eklem PRP

PRP (trombosit açısından zengin plazma) tedavisi, saç yenileme, yara iyileşmesi, cilt gençleştirme ve artritin ilerlemesini yavaşlatma gibi bir dizi alanda vaat etmesi nedeniyle son zamanlarda popülerlik kazanmaktadır. Çeşitli yüksek profilli sporcular,

Detaylı İnceleyin
Yüz PRP Tedavisi

Yüz PRP Tedavisi

PRP Zengin Meme Gençleştirme Prosedür, daha genç bir cilt için meme etrafındaki cilt kalitesini geri kazanmak için kendi kanınızdan doğrudan veya meme etrafındaki mikroiğneden türetilen Trombosit açısından zengin plazmanın kullanımını içerir. Bu prosedür Décolletage veya bölünme bölgesi için en uygu

Detaylı İnceleyin
SAÇ PRP

SAÇ PRP

Uyuyan saç köklerini canlandırmak ve yeni saç büyümesini sağlayabilmek için uyarıcı görevi üstlenerek kılları teşvik etmek. Saç PRP Tedavisi kurumumuzda yapılmaktadır. PRP Saç Tedavisi Tıp merkezimizde Uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Detaylı İnceleyin

Web sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi